fbpx
Menu

Cart

Profil spoločnosti

Spoločnosť ORGANIX garden s.r.o.

je malo a veľkoobchodnou firmou so záhradkárskym a sezónnym tovarom. U nás v predajni môžete nájsť celý sotiment poroduktov ktoré sa nachádzajú na e-shope www.bioochrana.sk. Základnou myšlienkou tohto webu s eshopom je priniesť na slovenský trh novú alternatívu v oblasti ekologickej výživy a ochrany rastlín s cieľom poskytnúť okrem predaja aj poradenstvo pri výbere a používaní ekologických postrekov.

Pri výbere produktov dbáme na účinok a ekologickú nezávadnosť. V portfóliu spoločnosti sa nachádzajú biostimulátory, listové a pôdne hnojivá, prípravky na biologickú ochranu rastlín, bioagens a pôdne pomocné látky na báze mikroorganizmov.

Webstránka a e-shop bioochrana.sk vám prináša široký sortiment ekologických hnojív a bio prípravkov ktoré, sú vhodné na biopestovanie alebo ekologického systému pestovania. Tieto produkty majú veľký význam aj v klasickom systéme pestovania (s použtím chemických pesticídov) pretože zvýšujú účinok chemických látok a zároveň pomáhajú znižovať rezistenciu chorôb a škodcov. Pomocou nich dopestujete kvalitnú úrodu ovocia a zeleniny.

Hnojivá a biostimulanty sú na báze kvalitných rastlinných aminokyselín, morských rias a výťažkov z rastlín formulované tak, aby vyhovovali rastline a jej rastovej fáze. Sme exkluzívnym zástupcom spoločnosti AGRITECNO FERTIZANTES v SR, ktorá patrí medzi špičku firiem vo svete, ktoré vyrábajú hnojivá na báze aminokyselín.

Bioochrana alebo biologická ochrana rastlín spočíva v ničení, alebo eliminovaní škodcov a chorôb na rastlinách. Tento efekt spôsobujú fyzikálne, chemické a biologické vlastnosti prípravkov. Je to napr. zmena osmotického tlaku, pH, vysušenie alebo napadnutie patogéna jeho prírodným predátorom.

Vaše požiadavky vieme riešiť s našimi odbornými poradcami , ktorí majú seriózny prístup a za sebou skúsenosti s používaním týchto prípravkov ako aj servis - flexibilnné zásobovanie.

Vitajte na stránke www.bioochrana.sk
Tím spoločnosti ORGANIX garden s.r.o.

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 323, 951 41 Nitra – Lužianky

IČO: 50 645 277, IČ DPH: SK 2120409181

Bankove spojenie: ČSOB , IBAN: SK56 7500 0000 0040 2494 9921

Zápís v obchodnom registri Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 42260/N

Spojte sa s nami

Prihlásenie | Registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť