fbpx
Menu

Cart
Plantasorb

Plantasorb 750g

Tlačiť
Predajná cena6,71 €
Predajná cena bez DPH5,59 €
Zľava
Jednotiek v balení:
1
Dodacia doba: do 5 dní

Objem
Plantasorb zabezpečuje udržiavaniu vody v pôde a uvoľňuje ju pre potreby rastlín. Pomáha rastlinám prežívať obdobie sucha.

PLANTASORB®

je to prípravok pre udržiavanie vody v pôde a jej uvoľnenie pre potreby rastlín. Pomáha rastlinám prežívať obdobie sucha. Naopak v prípade nadbytku vody v pôde je prípravok PLANTASORB® schopný túto vodu zadržať a následne ju poskytnúť rastline, keď okolitá pôda vyschne. To je dané vysokou zadržiavacou schopnosťou zložiek obsiahnutých v prípravku PLANTASORB®.

 

PLANTASORB obsahuje

Špeciálny gél, ktorý je hlavnou zložkou a pomocníkom pri dodávaní vody rastlinám aj za sťažených podmienok. Pozitívny efekt je založený predovšetkým na schopnosti prijímať mnohonásobne väčšie množstvo vody, ako je objem gélu a postupne túto vodu uvoľňovať späť do pôdy. V pôde je zachovaná schopnosť gélu absorbovať a znovu uvoľňovať vodu po celú dobu životnosti gélu (až 5 rokov).

 

Účinok PLANTASORBU

  • Zlepšuje rast a vitalitu rastlín
  • Vysoká odolnosť proti stresu z nedostatku vody
  • Úspora vody pri zalievaní
  • Zvyšuje prežitie sadby a následný rast
  • Pomáha udržiavať živiny v pôde
  • Zlepšuje prevzdušnenie pôdy a substrátov

 

Vhodný pre všetky rastliny

 

Aplikácia a dávkovanie PLANTASORBU

Najväčší účinok má PLANTASORB® v kombinácii s mykorhíznymi prípravkami SYMBIVIT®, ECTOVIT® alebo RHODOVIT®. Mykorhízne huby z neho účinne získavajú uložené živiny a poskytujú ich rastline. Nasypte do výsadbovej jamky tak, aby vrstva prípravku pokryla dno, premiešajte so substrátom a vysaďte rastlinu. Pri plošnej aplikácii zapravte PLANTASORB® približne 10 cm pod povrch v dávke 500 g / m2. Tiež je možné zmiešať so substrátom v dávke 100 g na 10 litrov substrátu. Zloženie Rašelina, sapropel (geologický sediment, piliny, bentonit, zeolit, biologicky rozložiteľný granulovaný polyakrylamid.) Doplňujúce informácie - upozornenie Prípravok obsahuje prírodné zložky a nie je toxický ani inak škodlivý pre životné prostredie. Neobsahuje geneticky upravené organizmy.

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 323, 951 41 Nitra – Lužianky

IČO: 50 645 277, IČ DPH: SK 2120409181

Bankove spojenie: ČSOB , IBAN: SK56 7500 0000 0040 2494 9921

Zápís v obchodnom registri Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 42260/N

Spojte sa s nami

Prihlásenie | Registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť