Menu

Cart

Herbiclean AL

Výrobca SBM Tlačiť
Balenie
1l
Predajná cena12,00 €
Predajná cena bez DPH10,00 €
Zľava
Jednotiek v balení:
1
Neselektívny herbicíd na priame použitie.

Prírodný totálny herbicíd proti burinám, riasam a machom. Neselektívny herbicíd na priame použitie vo forme kvapalného koncentrátu pre aplikáciu bez riedenia (AL) určený na ničenie burín, machov a rias v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka - široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy - pôsobí až 8 týždňov - prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, bežne vyskytujúce sa v prírode, nezanecháva rezidua - ekologický prípravok s účinnou látkou čisto prírodného pôvodu - už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu - použitie na cestičky, terasy, chodníky PÔSOBENIE PRÍPRAVKU: HERBICLEAN AL je neselektívny listový herbicíd, ktorý pôsobí proti jednoročným i trvácim burinám a rovnako účinkuje aj proti machom a riasam. Účinné látky sú absorbované zelenými časťami rastlín čo spôsobuje ich odumieranie. Používa sa na ošetrenie nespevnených plôch (cestičky, chodníky a pod.) s výskytom nežiaducej vegetácie, okolo okrasných krov a stromčekov a plôch určených na výsadbu okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. PLYV NA ÚRODU: Pri dodržaní návodu na použitie prípravok nemá negatívny vplyv na úrodu. VPLYV NA NÁSLEDNÉ, NÁHRADNÉ A SUSEDIACE PLODINY: Zabráňte zasiahnutiu akých necieľových rastlín alebo stekaniu prípravku k týmto rastlinám. Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Účinná látka

Kyselina kaprilová 17,7 g/l (1,8 % hm) Kyselina dekánová 12 g/l (1,2 % hm)

Aplikácia a dávkovanie

Pred použitím fľašu dôkladne pretrepte. Otočte trysku do polohy „postrek“. Následne vykonajte ošetrenie. Po skončení otočte trysku späť. Vždy je potrebné dbať na to, aby bola rovnomerne pokrytá celá ošetrovaná plocha a listy burín vlhké, ale aby nedochádzalo k stekaniu prípravku. Pri aplikácii prípravku zabráňte zasiahnutiu okrasných krov, stromčekov a všetkých ostatných zelených rastlín, na ktoré nebol postrek cielený. Neošetrujte za silného slnečného žiarenia, za vetra a v období kvitnutia burín. Neaplikujte za dažďa alebo ak sú predpokladané dažďové zrážky do 3 hodín po aplikácii prípravku. Termín aplikácie: Postrekujte po vzídení burín (postemergentne), marec – október. Pri použití na nepoľnohospodárskej pôde a nespevnených plochách (cesty, chodníky, terasy) je možné prípravok použiť 1-2 × za rok, v prípade potreby postrek opakujte po 14 dňoch. Pri použití na plochách okolo stromov a krov je možné prípravok použiť 1-3 × za rok, v prípade potreby postrek opakujte po 14 dňoch. Pri použití pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny alebo trávnikov postrek vykonajte niekoľko dní pred výsevom alebo výsadbou 1× za rok.

Miešateľnosť

Odporúčame používať samostatne a neriediť.

Plodina

  • Jadrové ovocie;Kôstkové ovocie;Bobuľové ovocie;Plodová zelenina;Hlúbová zelenina;Koreňová zelenina;Vinič;Okrasné rastliny

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 323, 951 41 Nitra – Lužianky

IČO: 50 645 277, IČ DPH: SK 2120409181

Bankove spojenie: ČSOB , IBAN: SK56 7500 0000 0040 2494 9921

Zápís v obchodnom registri Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 42260/N

Spojte sa s nami

Prihlásenie | Registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť