fbpx
Menu

Cart

Tento krát Vám predstavíme spoločnosť ONPEBA

Bioochrana.sk prináša riešenia, nielen do záhrad ale aj na veľké farmy. Pozrite si výsledky našej práce, kde nás ľudia a farmári poznajú pod menovkou ORGANIX.

Je to obrovská služba od ekologických farmárov pre tých, ktorí vlastný kus záhrady nemajú. Ale napriek tomu dbajú, aby na ich stoloch boli potraviny vypestované a vychované v princípoch EKOLÓGIE. Česť ich práci!

Hospodári na 300ha ornej pôdy, kde robíme diagnostiku chorôb a škodcov. Vďaka ekologickým biopesticídom, ktoré máme zverejnené na našej stránke bioochrana.sk viem správne, účinne a včas zasiahnúť, a plodinu zachrániť pre možným zničením. Základným činiteľom pre ekonomicky efektívnu produkciu je aplikácia listových ekologických hnojív. Vďaka ním vyrovnávame nedostatok živín, čerpaných z pôdy aby rastlina mala na správny rast to čo potrebuje. Veľmi dôležitou súčasťou celkovej produkcie biopotravín, je zdravá pôda. Preto bakteriálne prípravky majú v produkcii potravín nezastupiteľné miesto! Sprístupňujú živiny a ozdravujú pôdu od chorôb a škodcov, ktoré rastliny pravidelne napádajú.

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 323, 951 41 Nitra – Lužianky

IČO: 50 645 277, IČ DPH: SK 2120409181

Bankove spojenie: ČSOB , IBAN: SK56 7500 0000 0040 2494 9921

Zápís v obchodnom registri Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 42260/N

Spojte sa s nami

Prihlásenie | Registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť