fbpx
Menu

Cart

Pásavka zemiaková

Ani sa nenazdáme a sú tu. Robia si hostiny na nádherných zelených byliach zemiakov, ktorým sme sa ešte len predvčerom tak tešili. Bruchá prehladnutých chrobákov sa priamo pred našimi očami zväčšujú a ich počty každý deň narastajú. 

Čítať ďalej

Pleseň zemiaková

Každoročná kuleha, ktorá dáva záhradkárom a pestovateľom zabrať. Spôsobuje im kvapky potu na čele, pri pohľade na záhradu, do ktorej investovali kopec hodín práce, úsilia, a viery v krásnu a bohatú úrodu.

Čítať ďalej

Je hnojenie na jeseň dôležité?

Jeseň je za rohom a s ňou kopec krásnych prebudení do záhrady plnej farieb a plodov zrelých na zahryznutie alebo odloženie na najstudenejšiu časť roka. Síce je ešte leto, no poďme si povedať o dôležitom úkone, ktorý je v záhrade nutné vykonať, aby sme sa z ruží, koniferov, viniča, ovocných stromov a trávnika tešili aj o rok.

Čítať ďalej

Kravský peletovaný hnoj

Slúži na optimálnu dodávku živín a humusu. Je vhodné najmä na hnojenie zeleniny, ovocných stromov, viníc a poľnohospodárkych kultúr. Ako sa aplikuje kravsky peletovaný hnoj?

Čítať ďalej

Kučeravitosť a jesenný postrek

Jesenný postrek môžeme charakterizovať slovom preventívny. Pretože preventívne sa snažíme potlačiť zárodky chrastavitosti, kučeravitosti, moniliózi či možnej hnilobe ovocia v nasledujúci rok.

Čítať ďalej

ORGANIX garden s.r.o.

Rastislavova 323, 951 41 Nitra – Lužianky

IČO: 50 645 277, IČ DPH: SK 2120409181

Bankove spojenie: ČSOB , IBAN: SK56 7500 0000 0040 2494 9921

Zápís v obchodnom registri Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 42260/N

Spojte sa s nami

Prihlásenie | Registrácia

Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Viac informácií Akceptovať a zatvoriť